Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP nechtějí naběhnout

Zdravím,mám problém s Win XP. Po spuštění notebooku mi nechtějí naběhnout, jen černá obrazovka, logo windows a nekonečné načítání...už jsem zkoušel spustit windows podle poslední funkční konfigurace,zkoušel jsem také nouzový režim, ale nic nepomohlo...Děkuji za rady. (Jsem laik)

Moze byt napr. vadny disk. Laik s tym asi moc neurobi, mozes skusit trebars tie Windows preinstalovat, alebo nabootovat z UBCD a otestovat disk alebo nabootovat nejaky live linux (ubuntu) a otestovat disk apod.

Mozes skusit pockat hodinu alebo tri. Ked to vleze do Win tak stiahni hd tune a otestuj povrch disku (error scan, odskrtnut quick)

Ak je vadny tak bude dobre dat tam nejaky iny. Alebo aspon urobit oddiel len na casti disku ktora este neni vadna. Alebo utilitu z UBCD ta vie pripadne vadne bloky este premapovat.