Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bílý čtverec v rohu obrazovky

Zdravím, objevuje se mi v pravém dolním rohu takovýhle čtverec - není tam hned po spuštění a po restartu vždycky zmizí. Netuším, co by jej mohlo způsobovat. Nemáte nějaký nápad? Je vždycky zaseklý v nejvyšší vrstvě, takže když třeba otevřu prohlížeč, stále tam je, atd. Díky za každou radu.

bok.jpg

Mozno sa tam snazi nejaky SW nieco zobrazit a nejaky antibordel alebo cleanerbordel to rozdrbal. Viz napr. najprv msconfig karta po spusteni ze co sa spusta na pozadi. Mozes aj skusit tie veci povypinat a restart.

... mozes tam aj skusit kliknut uplne doprava na listu...