Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetovej prohlížeč (Youtube)

Dobrý den, mam malej problém. Vždy když jsem na Youtube tak se mi tam neustále zobrazuje modrá lišta s "
Sledujte videa na YouTube v prohlížeči Chrome. Stáhnout prohlížeč Chrome" vždy to vykřížkuju ale to nepomáha,trvá to asi 3 dny a už mi to leze na nervy. Prosím poraďte mi jak se toho zbavit kromě toho abych musel stáhnout Google Chrome. Děkuji. info: screenshot - 1yBol
prohlížeč - Microsoft Edge

Řekl bych, že nemáš na YouTube povoleno ukládání cookies. Možná je to vlivem nějakého rozšíření prohlížeče, antiviráku a podobně. Nebo to máš nastaveno přímo v prohlížeči (anonymní režim?). Tyhle "hlášky - lišty" jde taky odfiltrovat různými doplňky (AdBlock + Element Hiding Helper, uBlock a pod.)

při nejhoršim stáhnu Chrome

to je skutečně nejhorší případ, tak špatně na tom ty windows snad nejsou.

modrá lišta s "Sledujte videa na YouTube v prohlížeči Chrome"

buď si z vás msie postižených dělá google legraci (yt je jeho) a toto vám píše - můžeš se mrknout do zdrojáku stránky.
nebo už máš ve svém skvělém prolížeči nějaký adware.