Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc se stale restartuje.

Zdravim vsechny, potreboval bych pomoct.
Trosku sem si kopl do pocitace, presneji do horni casti, kde jsem mel zapojene repraky, pri sedani :D . Z repraku ( aspon myslim ) se ozval zvuk jako by zkratu a pak se stale ozyval zvuk prskani. Pocitac mezi tim zamrzl sel vypnout jenom tlacitkem na zdroji. Po opetovnem zapnuti obrazovka nenabehne a po par sekundach se restartuje. Predem dekuji za jakou kloliv odezvu :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Je skaldany
Case: Zalman Z11 Plus
Proc.: Intelcore I5-6500
Graf.: MSIGTX 960 GAMING 4G, 4GB
SSD: Kingston SSDnow V300
Zdroj: CORSAIR VS650 650 W
HDD: WD BLUE EX 1TB
Vetrak na proc.: ARTIC COOLING FREEZER 7 PRO REV.
DESKA: GIGABYTE H170M-D3H INTEL h-170

rozebrat, vycistit a kontrolovat mechanicky poskozeni... pri kopanci se tam nekde neco mohlo hnout.

Zkousel si aspon bios? Nebo co presne to dela po zapnuti (rozsviti se neco? pipne? a pak restart?)

Kazdopadne to vypada ze nejakej kus hw to ma za sebou...