Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tvrzené ochranné sklo na Lenovo P70

Měl bych dotaz ohledně kompatibility ochranného skla Lenovo A536 s telefonem Lenovo P70. Dostal jsem totiž od známého toto sklo a Lenovo P70 budu mít až za 14 dní. Co jsem dohledal fotky na netu, by mohlo pasovat. Mám zlomenou nohu a nemohu běhat po obchodech. Jde třeba ochranné sklo také případně nějak zastříhnout? Jde mi o to aby v horní části pasovaly dobře výstřihy.
Předem děkuji za reakce.

Skla pasovat nebudou. Po střihnutí do skla (hoooodně silnými nůžkami) sklo praskne, takže tohle určitě nepůjde. Navíc A536 a P70 mají rozdílně umístěné senzory ve vrchní části displeje, čili nemusí fungovat například zhasínání displeje během hovoru, aj.