Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gamepad problém

Dobrý den. Mám gamepad MaxFire Blaze 5 a stává se mi, že uprostřed hry přestane fungovat. Problém je, že dioda pořád svítí a počítač hlasí že stav je ok. Abych gamepad znovu "nahodil" musím ho vypojit a znova zapojit. Nevíte v čem může být problém?

Skus ho zapojit do ineho USB portu, ak mozes tak dozadu do PC ne predne, a skus aj USB3 aj USB2 port, a nejake lepsie ovladace mozno nainstalit do Win.
Ked nic nepomoze tak je to asi srot a kup nieco ine.

... a dioda nic nehlasi, dioda je len svetielko bez vyznamu lebo ked nieco svieti do oci tak to je hura. Tak si povedal vyrobca.