Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neúspěšná aktualizace Win 10

Zdravím, včera se mi ohlásila aktualizace 1607 (creators update), tak jsem nechal PC restartovat ať se daná aktualizace nainstaluje. Uprostřed instalace však vypadl proud a tak se PC vyplo. Když jsem PC opět zapl, aktualizace se nenainstalovala, avšak když jsem šel do Win Update, tak je napsáno, že aktualizace byla úspěsně nainstalována. Avšak nové funkce této aktualizace nikde. Nejde se ani vrátit na předchozí build, abych aktualizaci nainstaloval znova a řádně, protože žádný předchozí build není. A Windows už si ji znovu nestáhne, protože si myslí, že byla nainstalována. Nevěděl by někdo co s tím a jak Windows donutit ji stáhnout znova a nainstalovat? Předem děkuji

A nemas ziadnu zalohu Win ani vobec ziadne body obnoveni? Preco? Body obnoveni su v sekcii obnoveni systemu. Ak je to povolene (u W10 samorozosieratka je asi dobre mat ich este na enabled).
Potom uz len hladat si manualne iso toho update a stiahnut offline instalacku alebo co.

Este mozes skusit
Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
a pripadne potom /RestoreHealth
https://www.tenforums.com/tutorials/7808-use-dism- repair-windows-10-image.html