Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka k pc

Ahoj, sháním sluchátka k pc. Bohužel můj finanční limit je dosti omezen, takže hledám něco mezi 300-400Kč. Mikrofon nepotřebuju mám ho zvlášť. Sluchátka bych chtěl přes hlavu, ale s tím že to nebudou takový ty strašně velký, aby byla možnost si je vzít i třeba na cestu busem. Dokázal by mí někdo pomoc s výběrem? :D

Su tam aj mensie superluxy na usi za 389Kc hifi-sluchatka, nemam neviem jake su ale za tu cenu moc sa neda vyskakovat asi.
Ak chces nutne spunty skus si na tom muzikeri janeviem AKG alebo JBL, je toho moc, oskusane to urcite nema nikto vsetko a hlavne v tak nizkej cene asi nic moc ale urcite lepsie JBL alebo AKG, jak nejake sroty z tesca apod.
https://www.muziker.cz/mala-sluchatka-do-usi#p_bra nd_name=AKG%3BJBL&priceRange=1,85000
Mozno skus tie jbl za 290 ale nezarucujem nic.