Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškozený HDD nebo ne?

Ahoj, dlouhodobě mi jde velmi pomalu počítač. Všechen malware jsem odstranil. Když v něm pustím program CheckDisk, tak ukazuje, že je hdd v pořádku, ovšem pokud spustím program HD Tune a jeho kontrolu, tak uvádí, že jsou veškeré sektory na něm vadné. Čemu věřit? jak nejlépe zjistit pravdu? OS win 7

Tak mozno ten windows je uz tak rozosraty a zavireny a zaantivireny, ze sa uz hd tune ani nedostane na sektory disku. Odinstal vsetky antiviry a restart. Alebo je fakt nieco vadne (kabel, disk, apod)
Chytrejsi budes po cistej instalacii win a ovladacov a bez crackov a podobnych virov.
Alebo nabootuj nejaky live OS a spust kontrolu v nom.

Skus ho odinstalit a restart a spust znova ten hd tune.
Ale minutu prohlizec to tam je nieco este hodne blbo, skus adwcleaner a mbam a eset online scanner vsetko v nudzaku, vytvorit novy profil prehliadaca. Alebo ked chces tak reinstaluj cely Win.
Kolko je stary je nepodstatne, ja mam windows aj 10rocne a funguju stejne jak nove. Bajty nehniju. Ale je pravda ze si neinstalim viry, tak mozno to je tym. Ale stale mozes mat aj nejaky HW problem (mozno aj ten sata kabel apod), to uvidis po reinstalle Win alebo pri tych dalsich akciach.

Mám Lenovo U400, takže bych chtěl win 7 dát na ssd disk který má 32GB, to problém není ne? Ovšem při instalaci win z DVD nevidím ssd vůbec a klasické HDD vidím, ale nelze na něj provést instalaci. Je zde uvedeno jen OEM a v závorce zabráno nebo tak nějak. Nějaké rady co s tím?

Zapni to nejakym lenovo tlacitkom a obnov tie Windows z original recovery na vyrobny stav, nesnaz sa robit vlastne instalacie.

Ked chces vidiet nejake ssd tak najprv musis vediet kam je zapojene, a ten controller ta instalacka musi poznat. A zavisi aj od toho co na nom je a jak si nabootoval instalacku (uefi alebo legacy).
Inac W7 na 32GB disk problem moze byt ak nevies co mas robit a co povypinat tak budes mat hned plny disk.