Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte case

Potřebuji novou case na počítač dell optiplex 330.Cenově co nejlevnější.Moje case je uzká.CHtěl bych nákou klasickou.Děkuji.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Leda bys byl zručnej kutil a předělal si nějakou ATX case, co se ti líbí, protože Dell si dělá desky na míru podle svých potřeb, nikoliv podle ATX formátu.
Takže sháněj bednu dané řady Optiplex. Stejnou desku cpali jak do desktopových beden, tak do minitowerů.

[desktop-optiplex-330-dt-mt-510x350.png]

Ale obávám se, že jen tak neseženeš, pokud nemáš známýho na IT oddělení v nějaké velké fabrice, kde se tyto PC často používají.