Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodná grafická karta k sestavě

Ahoj všem.
Poradte mi prosím vhodnou grafickou kartu do 6000 Kč k této sestavě,děkuji.Pokud je dostačující za méně peněz,tím lépe....

Intel Core i5-2500K, Cooler Master Hyper 212 Plus,MSI Z77A-G45,CRUCIAL 8GB (kit 2x 4GB) Ballistix Sport 1600MHz CL9,WD Caviar Blue 640GB,Asus Xonar DX/XD,ACCORD SW-1800W Dark Wood,SEASONIC S12II-520W 80PLUS BRONZE RETAIL,Eizo ForisFS2434-1980x1020.

Díky,ty ceny jsou pěkně v háji,myslel jsem si že za 6000 pořídím Sapphire Nitro+ RX 570.Tu jsem jen tak zběžně vyhodnotil,jenže za posledních pár týdnů podražila skoro o tisíc korun.Ta MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4G, 4GB GDDR5 mi přijde slabá-31 FPS v Zaklínači 3 i Crysis 3...

Pred tezarskou krizi byla RX580/4 za cenu co pozadujes, myslim, ze docela slusna karta k tve sestave, ktera ti umozni par let bezproblemoveho hrani. Jenze ted vubec neni a ceny skoro vseho jsou desne nadstrelene, kupovat cokoli ted znamena, ze uplyne rok a budes muset kupovat znovu lepsi grafiku, chces-li hrat nove hry. Samozrejme je to od penez, nekdo par tisic neresi.