Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opožděný zvuk..

Dobrý den, k počítači mám připojený projektor optoma HD142x.

Když jsem normálně na internetu, kde si pouštím videoklipy, tak je zvuk mírně opožděněn.

Když si pustím blu ray film, tak vše šlape bez problému.

Nevíte někdo co s tím?
Předem děkuji za případné odpověďi.
S pozdravem Zálešák

Moje sestava je
msi z77ma g45
16 GB 1600 MHz
I5 3470 3,2
Nvidia GTX 970 Gaming 4GB

Zvuk z coho je opzodeny, z toho projektora, alebo z PC cez nejake sluchatka alebo PC repro (pripojene kam?) alebo z oboch veci?
Opozdovat zvuk sa moze z roznych dovodov, naprd prehliadac, alebo je nieco nastavene v tom projektore (ak to je zvuk z projektora), alebo nestiha PC (vytazenie CPU je kolko?). Opozdovanie zvuku robia niekedy prehravace schvalne ptz vedia ze debilne tv maju dementne procesory ktore opozduju obraz.

Připojený je jak? Bezdrátově? Zvuk hraje z jakých repráků/sluchátek (kam připojených) v obou případech blu ray/ostatní? Projevuje se to s projektorem či bez?
Jaký je přehrávač toho bluraye? Stává se to i v jiném přehrávače? Jde přímo o blu ray disk nebo o libovolný videosoubor?