Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s procesorem

Ahoj, mám notebook hp compaq nx 7400 je starý ale vždycky pracoval dobře a neměl žádné zkraty. Několikrát jsem přeinstalovával operační systém a vždycky v pohodě fungoval na 64bit systém, ale z ničeho nic mi během instalace napsal hlášku že procesor nepodporuje 64bit systémy. 32bit se nainstaluje a funguje. Zkoušel jsem stáhnout několik instalačních dvd, ale problém je pořád. Děkuji za každou radu nebo vysvětlení čím by to mohlo být.

Tie cpu co tam davali neboli moc 64bitove, takze potom si tam zrejme nikdy nemal 64bitovy Win, ale sa ti len snivalo. Licencnu nalepku zospodu mas k jakemu OS?
CPU Napr.
http://ark.intel.com/products/27243/Intel-Core-Sol o-Processor-T1350-2M-Cache-1_86-GHz-533-MHz-FSB
32-bit

Ak by si nahodou mal 64bit cpu tak skus do biosu load defaults a save&exit (pripadne si poriadne pozri aj cpu podmenu)
Inac nechapem naco tam chces cpat 64bit Win, ked to viac jak 4GB RAM urcite nepodporuje.