Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung galaxy always on display furt zvysuje jas

Vie niekto preco? Akokeby na pozadi furt nieco zaplo display jas na max jas a potom po 30s to zas znizi jas na minimum. Raz za X minut (neviem presne kolko) ked to mam na stole vedla seba si to furt vsimnem.
V nastaveni always on je hovno.
Je debil ten korejec alebo ja? App nemam skoro ziadne len messenger a whatsap, inac vsetko default, galaxy A3 2017. Diky.

Takze pokus - zakryl som kuskom papiera kameru a display uz nesvieti vobec, asi si debil mysli ze mam mobil vo vrecku. Mozno aj to rozjasnovanie je podla jasu co ide do kamery, ale preco to ten kreten prepina medzi max a min jasom, to nechapem. Digitalny jas, dig ide dig nejde.