Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztráta zpráv v Outlook Expressu

Prosím poraďte,co mám dělat,když mi po jednom nuceném restartu systému Outlook Express 6 zobrazil v Doručené poště pouze asi 30 z celkových +- 500 zpráv?? Soubor Doručená pošta.dbx má přes 400MB,zálohoval jsem ho a po poětovném puštění programu se mi přepsal,teď má jen 2MB,nepomohlo ani nahrazení kopií toho zálohovaného souboru přímo ve složce úložiště neznáte někdo nějaký 100% program,který dokáže zprávy z toho souboru extrahovat? jsem bezdradný,díky za každou radu...

s tym sa u M$ OE rata :) => ziju na tom recovery SW firmy :)

riesi to napr. OE mail recovery - ale je plateny, da sa stiahnut skusobna verzia, ale ta len ukaze, ze to vie vyextrahovat z tych .dbx, ale ulozit to uz nedovoli. mozno existuju aj free SW, ale ja ich nepoznam.

doporucujem do buducna robit podzlozky pre OE a presuvat tam maily, aby nebolo vela sprav v jednej zlozke, hlavne nie v tych casto menenych - Dorucenaxxx.dbx a Odoslanaxxx.dbx
+ obcas samo. zaloha dolezitych dat