Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Náhlý drop FPS

Zdravím

od včerejšího dne mám problémy s drastickým FPS dropem. Začlo to poté, co jsem dohrál hru a šel do města. (Né, že by to někoho asi zajímalo).
Všechno šlapalo jako hodinky.. fps ve World of Warcraft 60+, League of Legends 60+ a plno dalších her šlapaly tak jak měly.
Došel jsem z města a žádná hra nejede víc než 10-15 fps. Zkoušel jsem kompletní scan PC, jestli není malware/virus a nic se nenašlo. Dále jsem si myslel, že by mohly odejít nějaké větráčky v PC, tak jsem kompletně otevřel PC a šel od větráčku k větráčku a vše foukalo jak má. Stáhl jsem si i program HW Monitor, abych zjistil teploty (screenshoty v příloze).

Kontroloval jsem i aktualizace windows, taky nic nepomohlo. Celý den jsem ho dneska nechal off a zapl ho asi před hodinou, během toho jsem vyčistil "kompletně" prach a stejně nic.

Mohl by mi prosím někdo poradit, co bych ještě mohl zkusit? Popřípadě jak zjistit, která součástka mohla odejít.

Restartuj windows, nic nespustaj, pockaj minutu, a ctrl-alt-del spravca procesov, a pozri si celkove vytazenie CPU ze kolko je % a napis to sem. Potom pripadne spust nejaky program co ukazuje vytazenie GPU a tiez si to pozri. Bez spustenej hry. Vsetko ma byt okolo 0%, je?
Stiahni si CPU-Z a kontroluj ci po spusteni hry ide frekvencia na maximum tak jak ma ist (podla toho jaky to je model CPU)
Moze byt ze robi problem nejaky ovladac ale to by si videl v tom 1.kroku co som pisal.

... a scan na viry urob v nudzovom rezime pomocou eset online scanner, a pripadne aj adwcleaner a mbam. A potom vsetky antiviry odinstaluj a restart. vsetky, aj ten tvoj terajsi.

Nakonec mi už přestal odpovídat windows, takže jsem zvolil možnost navrátit PC do továrního nastavení, bohužel nastaly komplikace, nechce to ukazovat názvy souborů, když spustím instalaci driveru tak mi ani nevyskočí v instaleru co chci udělat (Screenshoty).

Když něco dělám, tak to klidně freezne na minutu a nereaguje.

Nestihl jsem ani provést tu poslední radu s tím restartem a zátěží.

Windows nema ziadne tovarni nastaveni, to je len klamstvo od MS.
Tovarni nastaveni mas ked bol Windows predinstalovany vyrobcom, po mackani spravnej klavesy po restarte (zavisi od vyrobcu), a vybrati moznosti nezachovavat ziadne uzivatelske data ani nic. Pripadne je aj recovery program od vyrobcu vo Win.