Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna větráku zdroje

Zdravím.
Nedávno mi začal PC hučet mnohem více.
Po delším zkoumání u otevřené pixly jsem zjistil, že hluk dělá větrák zdroje.
Zdroj mám Seasonic S12II 520w a šlape zatím dobře. Nechce se mi kvůli hluku kupovat nový kus.
Našel jsem i spoustu diskusí o tom, že ten větrák neni moc dobrý, ale nikde jsem nenašel jeho rozměry.
Mohli byste mi prosím doporučit nějaký dobrý větráček co by tam pasoval, dlouho vydržel a nevydal moc zvuku ?
Děkuji

Nemusi tam byt stejny konektor. Si si isty ze to potom bdues vediet zapojit?

Navyse hluk moze suvisiet s tym ze nieco zere aj ked nic nerobis, a to moze byt preto lebo si si nainstaloval vir. A nemusis riesit ziadne vetraky.
Navyse zdroj ta moze zabit ked do neho budes sahat, je tam 400V mozno aj hodinu aj po odpojeni z elektriky (ale nemeral som to)
.. resp. hodinu asi ne, po hodine uz to je ok.