Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem YouTube nový vzhled !?

Dobrý den, dnes (4.8.) sem zapnul Youtube a koukám že je jinej vzhled té stránky. A chtěl bych vědět jestli to mam jen já nebo všichni to máme.
SCREENSCHOT: 1)bez-nazvu.jpg - je vzhled před
2)2.jpg - novej vzhled
3)2-1.jpg - když dáte vyhledat video tak se zobrazí jen název což je na h**** (má se zobrazit i info. atd.)
4)2-2.jpg - a nejhorší je když kliknete na FILTROVAT tak se nic nezobrazí :)

Předem děkuji za odpověď.

jsem si ukliknul a hned první avizované video začíná nějakou kozatkou. já myslím že se nic nepokazilo, že je všechno v pořádku.

když tu chceš dávat screeny z tupého neschopného malování (mspain.exe), tak si ho nastav:

REGEDIT4

; Malovani predvolba noveho obrazku 111x100px
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Applets\Paint\View]
"BMPWidth"=dword:0000006f
"BMPHeight"=dword:00000064

(platí i pro notebuky)