Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze se přihlásit do windows7

Dobrý večer prosím o radu.
Po spuštění systému windows7 zadám heslo uživatele a napíše mi to (službě služby profil uživatele se nepodařilo přihlášení.Nelze načíst profil uživatele)takže se nedostanou do pc.
Děkuji za jakoukoliv radu a pomoc.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

možná příčina je poškozený souborový systém a tím i větev registrů uživatele (vypnutí za chodu, pád z hw důvodu, řetězení starých chyb na disku)
- dá se odemknout neaktivovaný administrátor a spravit disk z něj
- nabootovat hirens -> win a spustit kontrolu disku
- přenést disk do jiného pc (jako druhý) a tam ho zkontrolovat, přitom zachánit nejcennější data
- nabootovat z instalačního dvd w7, spustit ty m$ opravy: pravděpodobně to bude k ničemu