Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Real Racing 3 menšie lagy

Dobrý večer mám iPhone 7 Plus a trosku mi seka Real Racing 3 pozeral som aj jedno video na YouTube , kde mu to tiež trosku sekalo . Mobil je nový a mám tam len Facebook YouTube a tuto hru.. môže byt zla optimalizácia tej hry?

Nazdar
- Zkus ten iPhone vypnout -> zapnout, me to u předešlých modelu pomohlo.
(hru jsem sem am zahrál na iPad Mini 2 a iPhone 5 na obou zařízeních jel v pořádku a opravdu čistě jen u iPhone jsem sem tam musel provés restart by se nesekala, kde někdy po dlouhém užití se sekal i v menu hry)