Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr LTE routeru (O2 SIM)

Ahoj,
mohl by mi prosím někdo poradit nějaký přijatelný LTE router v ceně kolem 1 000 max 2 000Kč - měl by fungovat se SIM od O2, velkou prioritou by měl být dosah AP - tedy nějaké silnější anténky nebo při nejhorším odjímatelné - kdyby dosah i tak nebyl dostatečný. Chapu že v téhle ceně se nedají čekat zázraky, ale aspoň něco. Moc díky.

za celá léta už tu bylo hodně stěžovatelů na pokrytí doma, ale snad jen jediného napadlo přiložit náčrtek bytu s umístěním routeru.
budeš to asi muset probrat s vševidoucím nahoře.

jedna technická: jestli sis do bytu pořídil tónovaná (pokovená) okna, tak to s tím lte nemusí být slavné.