Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc nejde zapnout s GK drive šel

Zdravím v klidu si hraju hry najednou se pc vypnul zkouším zapnout a nic tak jsem se dočetl ze to muze byt GK tak jsem ji vyndal a pc najede ale ja potřebuju aby sel i s grafikou nemam možnost ted otestovat to na jiném pc nevíte někdo co s tim drive to jel o bez problémů pc není ani rok starý vse je ještě v záruce

loading...

V pc jí tedá mám normálně svití jakože je zapojená ale pc ji nedetekuje dal jsem jí do druhého slotu ten je taky pciex16 ale nic jede mi jen VGA zapojený v základní desce ten obraz normálně spustí ale HDMI z grafiky nefunguje

Ještě zkouším update biosu a nainstalovat ovladač zítra mi příjde kamarád s jeho grafikou tak jí tam zkusíme dát a uvidíme když pojede normálně tak mi zbývá asi už jen reklamace jak se to bude případně řešit když už tato karta není v prodeji dají mi novou nebo mi vrátí peníze ?

Tak jestli taky není v háji jenom kabel(to by se ale nevypnul Pc),pokavaď jste propojovali jiným u kámoše (nebo jinej výstup)a nenajela je v čoudu,GPU můžou opravit a vrátit nebo nabídnout jinou s doplatkem,nebo vrátit peníze, to nevím jak to budou řešit.

Ještě zkouším update biosu a nainstalovat ovladač

Zbytečnost když ti jela a najednou se odporoučela....(píšeš že svítí,ventilátory se točí?)

Svití znak sapphire ventilátor se netočí v biosu jsem to přepnul aby šel primárne obraz z GPU ale nic zkoušel jsem i ostatní sloty furt to samí do třetího jí nenarvu protože tam není místo case tam má takový plech na SSD ale slotem to určitě nebude na kartě mam jen HDMI a DVi ten ale nemám ale pochybuju že by to bylo v konekterech.

ještě otázka zítra když poběží kamarádovo GK na mém pc tak ve zdroji problém nebude ne ? nechci tam odnášet celý pc bez GK se zatím obejdu ten měsíc bez pc už je to horší nemam tu bohužel nahradní zdroj svůj starý pc jsem prodal

Má tu funkcni že se zapíná při 60stupních. Dali jsme tedy kamarádovu grafiku R7 370 mam dojem že to byla a normálně se sní pc zapnul i obraz šel 800x600 kvůli ovladačům klasika ale bežela takže to bude bohužel ta GK zajdu zítra reklamovat pokud se to tu nelokne tak dám vědět ještě jak jsem dopadl :) díky za rady