Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CD do veze aky format

zdar...dostal som ulohu aby som na CD dal zvuk Sokola stahovaveho a ten sa pusti v zahrade kde mame viniče..cez Vežu alebo co to je znacka Sharp...Veza funguje ale to co som napalil nie...Za prve neviem v akom formate to tam mam dat..a za druhe ta nahravka ma len 20s-moze aj to robit galibu ?

ono sa to bude pustat z prestavkami....ja som ich zle pochopil oni chceli aby som to dal trebarz na 1h z 5-10 min prestavkami..Repeat tam neni...nebud agresivny ja viem ze ti je teplo ale klud...este mame jednu moznost a ta je ze strielame z poplasnej pistole...ked si zvyknu na ten zvuk sokola napalim druheho dravca... hrozno nieje celorocna zalezitost...