Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon reaguje na start, ale hodiny běží "Android startup screen" a nic se neděje

Ahoj,
poradil by někdo co s telefonem, který po 3 letech práce se nechce vůbec nastartovat? Data v něm nemám, ale rád bych ho ještě zprovoznil jako sekundární. Zapnu jej, ale je tam klidně i hodinu tato obrazovka, má někdo nápad jak to opravit? Přijde mi, že je to software chyba...
Byl bych moc vděčný za radu!

Nenajede OS, bud hardwarova zavada nebo se proste rozbil OS. Zjisti si jak se u toho telefonu dostanes do recovery a bud obnova tovarniho nastaveni z recovery nebo dost mozna bude potreba nova instalace firmwaru (flashnout Android).

Navod hledej pres Google presne pro tvuj telefon.

Pokud to nepujde prefleshovat, je to chyba hardwaru - nejspis odesla pamet.

jasné no, takže doporučuješ to zkusit SOFTWARE a jestli ne, tak to vemu na střelnici a rozstřílím to na maděru :-D

jen mě to napadlo, protože na fb poradně psalo dost lidí baterie, ale vzhledem k tomu, že tam někteří psali, že mám lampičkou rozpálit teplotu baterie a půjde to ... :-D:-D