Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Webcamerou

Ahoj,
Prosil bych o pomoc.
Mám problém s Webcamerou. Můj notebook je Asus N61JQ. Specifikace: 8 GB Ram, Grafická karta AMD Mobility Radeon HD 5000, Procesor Intel Core i7 1,6 Ghz (8 jader), 64 bitovka, Windows 10 Home a údajně Webcamera: USB2.0 UVC 2M WebCam.
Zkoušel jsem hodně moc ovladačů ale vždy to dopadlo stejně. Ukazovalo to že webcameru využívá jinej program (zkoumal jsem to žádnej ne) nebo na webcameře je vše vzhůru nohama.
Strašně bych moc prosil o řešení.
Děkujio Daniel Joskaz

Poslední ovladače na webu Asus jsou pro Windows 7, třeba by to v podporovaném OS fungovalo. Obrácený obraz je typická Asus závada při absenci ovladačů.

Web Cam Driver
Lastly I have a Azurewave webcam, none of the Asus drivers will work on page one. The default Webcam driver from Microsoft flips the camera. Tried all versions the error is "something went wrong. Another app might be using the device". The same was happening on Windows 8.1

http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en &m=Camera&p=3&os=30

zdroj

Celé jsem to nečetl.