Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesové zkratky ve win

Zdravím vespolek a prosím o radu

Existuje klávesa, či spíše klávesová zkratka pro "Přepnutí kurzoru ve vyskakovacím okně do pole s adresáři (na soubory)" Účelem je snaha ovládat přehrávač hudby výhradně pomocí klávesnice, ale pokud stisknu klávesu pro vložení souboru do playlistu, tak v okně které vyskočí je aktivní pole vyhledávání. Pokud chci aktivovat pole se soubory (abych mohl pokračovat kurzorem, enterem a backspacem), musím stisknout 6x tabulátor, což je jak jistě uznáte, pěkná pruda.

Děkuji za pomoc a přeji pěkný večer, Honza

Použij nějaký jiný přehrávač hudby, který lepší ovládání klávesnicí umožní.
Ve tvém případě máš ještě štěstí, že to vůbec ovládat jen klávesnicí jde. Současní autoři sw považují klávesnici za něco nepěkného a bez myši ani ránu.