Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyhledávače nefungují

Dobrý den,

Od včerejšího dne mi nefunguje žádný vyhledavač. Prvně to začalo jen s facebookem a teď už nejde žádná stránka.
Nefunguje tím stylem, že se zapne napíši do vyhledávačě co chci hledat a nakonec to napíše "spojení se serverem trvá příliš dlouho". Tento problém mam jak v google,mozile,IE.na jiných pc vše funguje a internet v pc taky funguje (online hry).
Děkuji za každou radu.

Marek

Jde o princim nejde žadná stránka. Zadám jakoukoliv stránku kterou chci nechat vyhledávačem vyhledat a nefunguje porád stejný problem. Fcb sem uvedl jen jako příklad. Nevím jestli to z textu nevypšlo ale, ať do vyhledávače zadám jakýkoliv text nebo stránku tak jí to nenajde a napíše to chybu kterou jsem popsal nahoře.