Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém připojení monitoru přes VGA a DVI D do pc

Zdravím, minulý týden jsem si pořídil nový pc. U starého notebooku jsem měl připojený 2. Monitor přes vga kabel. Nový pc monitor nemůže najít. Koupil jsem s pc ještě jeden nový monitor, který jsem zkoušel do pc připojit přes vga i dvid, ani jedno připojení nefungovalo, psalo mi to hlášku že není signál, obraz šel jen při připojení přes HDMI. Mohly by být konektory VGA a DVI D vadné? Popřípadě šlo by to řešit redukcí HDMI, která by šla do pc a z ní 2 vstupy na monitory? + ze starého monitoru, který má jen VGA koncovku redukci z VGA na HDMI? Děkuji za pomoc, už nevím co s tim mám dělat ...

Na zakladovce mam vga a dvid, na grafice jen dvid a hdmi, po připojení na grafiku nový monitor funguje přes dvid ale když pripojim ten druhy (stary) přes vga do zakladovky, tak monitor nefunguje, mohla by to vyresit redukce.z vga na.hdmi sbych je pichl oba do grafiky?