Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odinstalace mcafee

dobry den, v PC jsem od koupi mcafee, celkem tu nejen jeden produkt od mcafee, kdyz jej odstranim pres seznam programu v ovladacich programech, smaze to kompletne vse od mcafee v PC nebo je potreba stahovat napr. ten MCPR od mcafee?

nepleť si free "hlídací doplněk" mcafee, který nedělá vůbec nic a je to jeden zbytečný program v "po spuštění", a celý antivir, který patří k těm horším svinstvům.

plný antivir poznáš jednoduše: má spuštěno asi 5 služeb a 4 další drivery k tomu, jsou vidět v registrech:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\]

a názvy začínají obvykle na "mc..."
v nouzovém režimu všechny tyto položky s komentářem "mcafee" zakážeš, pak dáš odinstalaci.

start=4

kdyby náhodou zůstal, jeho volně ležící adresář v program files smažeš.