Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě notebooku

Dobrý den, chtěl bych si koupit notebook a potřebuji vědět která značka je lepší. Lenovo nebo HP ?
Děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Ty požadavky mi moc odborné nepřijdou. 2.4GHz nezaručí rychlost v single thread; protože různé architektury vykonají různý počet instrukcí za takt a tudíž je to porovnatelné jen v rámci architektury (nebo pokud jsi odborník) a víš jak jsou architektury mezi sebou výkonné. Kromě toho nepadlo nic o počtu jader.

k čemu proboha optickou mechaniku ? Pokud ji využiješ tak proč nee.
RAMka se dá rozšířit u některých notebooků.
Naopak nic nepadlo o požadavcích na displej a ostatních věcech (sloty HDD, baterky, roz). Takhle se moc poradit nedá, ale snad jen to co chceš ty, se vejde do 6000 z aukra / bazaru a to mám na mysli highendové pracovní stroje, jen několik generací staré (dell latitude e x20-30, elitebooky, thinkpady Tx30)