Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aplikace Windows Capture 3D

slyšel jsem o aplikaci "Windows Capture 3D" že má umět dělat 3D model z fotek. Je ta aplikace už k mání? funguje nějak jednoduše, že v ní otevřu dříve pořízené fotky a lokálně (bezn nutnosti trafficu) je převede a uloží? do jakého formátu?

posledná zmienka o tejto aplikácii je z 25.10.2016,mala byť v novej prepracovanej verzii spolu s 3D Paint dostupná v niektorej creator update pre win,odvtedy je o tom absolutne ticho,oficiálne nikto nič o tom už nepublikuje,takže asi bohužial aplikácia už naozaj skončila bez nejakej alternatívy,alebo sa možno objaví v nejakom velkom update,to sa zatial nedá nikde nájsť,ani zistiť....jedna z vydarených náhrad je program 123D Capture od Autodesku,nieje to síce freeware,ale jeho cena nieje nijako likvidačná ani pre bežného smrtelníka......