Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlasitost hovoru

Zdravím mám Lenovo p70-a a mám problém z hlasitostí hovoru. Dal sem to do továrního nastavení a od té doby to dělá. Nikoho pořádně neslyším. Předtím bez problémů. Můžete poradit diky

No právě že to mam na max to zesílení. A pořád nic. Dneska už sem pomalu neslyšel. Lenovo četl se něco n netu sice u jineho telefonu že stačí opatrně vyčistit sluchátko a mělo býto jít. Pokud ne tak nechat vyměnit sluchátko. Tak právě že e ptám čím se to mohlo stát kdyz to předtím jelo dobře a po tom tovarku to začlo dělat