Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem All in one, co myslíte.

Ahoj,

na dílne nám odešel starý all in one od lenova, sloužil 5let. Snažím se šéfa utvrdit v tom, že to nemá smysl pořizovat další, ale, že je lepší postavit jelikož za stejný peníze bude duď lepší a nebo i za nižší rozpočet spolehlivější.

Má vybrán přesně tento typ:
Odkaz na alzu

Co si o tom myslíte, a nebo spíše nevíte o nějakém lepším all in one ? Nejlépe na intelu, IPS panel,min 8gb ram, wifi... programy jsou stejně katalogy, schémata, TIS, diagnostiky apod. nic složitého na grafiku..

Díky za názor či radu

Do kancelare urcite vhodny allinone, jiste trosku drazsi, ale tak to u tehlech masinek chodi. Musite vedet co chcete vy, jestli si postavite sami upgradovatelne PC nebo pujdete do tohoto jednorazoveho. Mne to do kanclu prijde jako dobre reseni, lepsi nez znackove PC typu bedna zvlast.