Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi router

Ahoj.
Mám doma router TP link který poslední dobou pořád vypadává a musím jej vždy vypnout a zapnout. Byl u nás už i technik a říkal, že tam bude nějaká HW chyba uvnitř. Nabízel mi nový kus, ale já bych radši něco lepšího. Přesný typ tohodle routeru nemám, ale je to TP link na 1 anténu.
Sháním něco okolo 1000 - 1500, co by dosáhlo třeba i o kousek dál než tenhle chlapík. (Mám někdy problém za pokojovou zdí chytit signál a to jsem třeba vzdušnou čárou od routeru pul metra).
Máte nějaké tipy ? Potřeboval bych tam hlavně alespoň 4 konektory. 1x vstup, 1x výstup do PC, 1x výstup do TV v obýváku a 1x volný.
Děkuji

Obecně se signálem přes zeď může být problém. Záleží totiž nejen na kvalitě routeru, ale samozřejmě i na kvalitě wifi krámu v přijímacím zařízení. Také to souvisí se zarušením dalšími wifi v okolí, na materiálu té stěny, dále jestli ten signál jde přes zeď kolmo či šikmo (pak se to vlastně jeví jako širší zeď), atd. atd.