Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Probém z procesmy

Dobrý deň, potreboval by som pomôcť z tým, že keď spustím napr. steam tak v správci úloh vyskočí ale má využitie procesoru 0 a nespustí sa taký istý problém mám aj pri spúštaní enginu Uniti pri ktorom dokonca aj ukaze obrazok uniti ale nespusti sa ani časom, posielam aj screenshot správcu. Ale niektoré aplikácie fungujú ako napr Excel,LoL. Ďalší problém ktorý nastal je že aplikácie hlásia že sa nedá pripojiť k sieti a pritom mi firefox a LoL funguje uplne v poriadku.
Ďakujem za odpoveď

1. Používej tečky. Věta na několik řádků se hrozně blbě čte.
2. Co jsi dělal, že to přestalo fungovat? Nějaké čištění PC? Jaký program jsi použil?
3. A tím jsi měl začít - napsat, něco o svém počítači, i když z obrázku jsou poznat Windows 10
4. Slovensky úplně neumím, ale ten nadpis se mi fakt nezdá... Co třeba "problém s procesmi"?

Ked ma vyuzitie procesoru 0, tak to asi na nieco caka. Pravdepodobne na nieco z LAN (malo pravdepodobne by bolo este HW napr. disk).
Do LAN sa ti seru antiviry, odinstaluj vsetky a restart, alebo sa do toho seru nejake proxy/anonymizery/apod, odinstaluj a nastav ziaden proxy a restart, alebo sa do toho seru viry, v tom pripade napr. nainstaluj Win nacisto a potom nespustaj napr. okrekovane veci a ani nic zavirene.

nemáš tam výpis všech procesů. není jasné, co zabírá 66% paměti.
avast do win10 nepatří, je s ním bezkonkurenčně nejvíc konfliktů.
chtělo by to nakouknout do prohlížeče událostí (eventvwr.msc) - protokoly windows - systém/aplikace: co je tam za chyby, když něco nejde spustit.