Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade pc

Ahoj, mám na lidi co rozumí počítačům dotaz. Chci si upgradovat pc co se týká grafické karty nyní mám GIGABYTE GTX 980 Ti G1 WINDFORCE 3X Gaming 6GB , přemýšlím o tom, že ji prodám a koupím si dvě GTX 1080 Ti.... jěště nevím přesně od které značky atd...

Specifikace pc:
CPU Intel core i7-5820K 3.30 GHz
RAM 32 GB
GPU gtx 980 Ti
Chlazení NZXT Kraken X61
Zdroj Corsair RM 750i
Základní deska Asus X99-A
Skříň Fractal Design Define XL R2 Black Pearl

Moje otázka tedy zní jestli pc s těmito specifikace utáhne 2 grafické karty gtx 1080 Ti. Nebo je nutné dalšího upgradu?

Předem všem mockrát děkuju za reakce!:-):-)

Děkuji za reakci.
Počítač jsem si nechával skládat u X-computers, kde jsem se rozhodl pro GTX. Samozřejmě jsem přemýšlel i o Quadro atd. ale po týdnu brouzdání po internetu a čtení různých testů a recenzí jsem stále nenašel odpověď, zda je lepší pro práci a rendering ve 3D GTX či Quadro. Nakonec na rendery vyšla lépe GTX takže proto jsem si pořídil.