Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po aktualizaci nebootuje

Zdravim vecer se mi aktualizoval win 10 a od te doby nechce bootovat pry chyba 0xc000000d \EFI\BOOT\BCD
Nasel jsem nejake reseni na googlu, pres cmd nahradit soubor bcd z instalacniho usb ale kdyz zadam xsource>attrib c:\boot\bcd -h -r -s napise mi to "Path not found - c:\boot" vim co to znamena ale nevim co mam delat, poradi mi nekdo prosim?

bootrec /rebuildBcd - spýta sa v cmd.exe na; Yes, alebo All, zadaj All.

potom zadaj:
bootrec /fixboot
bootrec /fixmbr alebo gpt

W10 je docela ošetrená, obsahuje nástroj na opravu po nabútovaní PC z ISO.

Silne, ale silne pochybujem, že sa to "samostalo" iba po záplate, neverím ani slovo.