Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formatovanie SD karty - chyba

zdravim, chcem sformatovat na PC svoju 2gb SD kartu ktora mi uz haprovala v mojom autoradiu. po vlozeni do PC mi ukazalo ze ma 46mb. sformatoval som ju cez prikaz v prikazovom riadku, vypisalo mi ze formatovanie zlyhalo. po naslednom zapojeni do PC a formatovani mi vyhodi chybu Error in IOCTL call. Skusal som restartovat PC aj viack krat vlozit kartu ale stale to iste. Viete mi poradit? Diky

Najprv ju v diskpart vymaz (list disk, select disk cislo, clean, exit) nech tam nie su nejake divne 46MB oddiely, potom pripadne restart win nech si Win nahodou nepamata tie divne 46MB oddiely, a potom skusit formatovat (malo by to vidiet v sprave diskov tych 2GB). Ak to nevidi tak je to vadne.

(formatovanie nemeni ziadne kapacity nicoho, tak preto mas najprv riesit tych 46MB a ne formatovat, a az ked budes mas kdesi cosi 2GB tak to potom formatovat)