Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace windows 8, při běžné aktualizaci zamrz!

Dobrý den můj PC s windows 8 každý den běží v pořádku a právě dnešní ráno jsem ho zapnul a vidím jak tam běží windows aktualizace.
A právě říkám počkám uvidím co a jak, ale jak aktualizace běžela více jak dvě hodiny a na tom stejném procentu se to zaseklo a to na 77%.

Tak jsem po zruba dvou hodinách co jsem to nechal být jsem si řekl, že to vypnu vypojím ze zásuvky a zkusím to zapnout znovu :)

A problém se opakoval nevíte někdo co s tím? tentokrát se to seklo, ale na jiném procentu, ale je to už opět další dvouhodovka a stále se to nedokončilo.

Budu rád za jakou koliv pomoc a radu

To si mal riesit predtym ked to este fungovalo, napr. nastavit si updaty len na vzdy sa pytat a instalujes to potom vtedy ked chces ty, a vidis aj co instalujes, a ne ked si win zmysli ze sa ide hrat na tamagotchi a ty potrebujes nieco robit.

Skus nudzovy rezim ale asi moc moznosti nemas, skusit nechat to dobehnut, alebo obnovit win zo zalohy alebo z recovery, alebo skusit po mackani F8 nejaky bod obnovy ale pochybujem.
Potom ked budes mat funkcny OS tak si otestuj HDD napr. v HD Tune, sekcia error scan, odskrtnut quick.