Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD na 100% a CPU v "TurboBoostu"

Zdravím,
mám problém s notebookem (ASUS TP301UJ-C4011R). Jednou za čas se mi na několik sekund začne vytěžovat SSD disk na 100% a na notebooku nejde nic dělat, dokud to nespadne do normálu. Ve Sledování prostředků se nic neukazuje, co by v ten okamžik ten disk využívalo.
Dále mám problém s CPU (i5_6200u), který podle Správce úloh beží neustále na 2.70 GHz i v klidovém režimu a ventilátor neustále hučí. Ještě před 2-3 měsící byl v klidovém režimu na 0.80 GHz a ventilátor se ani nespustil. Nic se nemění ani když přepnu režimy napájení na Rovnováha, Výkon i Úsporný. Plus cca před měsícem jsem dal notebook vyčistit od prachu.

Pokud někdo může s těmito problémy pomoci, tak budu jen rád. Doufám, že mi neodchází nadobro po 1,5 roku běžného používání - net, kancelářské a grafické práce, žádné hry.

Nazdar, tento problém mala kamarátka tiež na nb a vyriešil som to tak že som v servisoch zakázal BITS background inteligent transfer service. U nas to fungovalo či som tým niečo posral ale za pokus to stojí aj u teba.
PS otázka na poradňu.... prečo sa nemôžem prihlásiť na meno karelje frajer?

- Jestli nejde o zatíženl AV kontrolou, nebo službou UPdate a jde o službu SFetch, spustte příkazový řádek stiskem kláves WIN + R a napište/okopirujte pro spuštení služeb :

services.msc

- A následovně postupujte dle obrázku :
1) Najdete sluzbu 'SuperFetch' na kterou kliněte pravym tlačítkem myši a nastavíte :
2) Typ spuštění --- "Zakazat"
3) Stav služby -- "Zastavit"
4) "Použít"
- Restartujete PC :!:
(také bych dezaktivoval INDEXovaní pro SSD disk, tak jako defragmenaci která :i:)
[img=/file/view/29429-zastavit-sluzbu-superfetch-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/29429-zastavit-slu zbu-superfetch-jpg[/img]