Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi - tablet

Zdravím, mám takový zvláštní problém...

Na tabletu Samsung se systémem Android mi přestala z ničeho nic fungovat doma WiFi. Resp. nejde vůbec internet. V práci, se normálně připojím (před tím výpadkem, jsem se v práci nikdy nepřipojoval) a internet šlape. Ostatní zařízení doma s internetem problém nemají.

Systém hlásí chybu: "Přístup odepřen."

Kde by mohl být problém??

Předem moc děkuji za každou radu a pomoc.

Zdravím,

Zazálohoval bych data a reset do továrního nastavení.
Předtím vytáhnout paměťovou kartu, pokud ji tam máš.

Je to nejrychlejší řešení; pokud určitě nevím proč se to stalo,
(např po instalaci nebo aktualizaci nějakého programu, aktualizace androidu atd),

tak nad tím nemá smysl zbytečně dlouho bádat; po resetu by to mělo zase normálně fungovat.

ale dává.
jsou národní wifinormy a ten krám nemusí znát eu/cz normu (13 kanálů), ale je od výrobce nastavený na usa (11 kanálů).
nebo bývá problém se zabezpečením wifi: některé kombinace security + encryption nemusí všechna zařízení přijímat.
a další krám vyplýtvá celé datové připojení jen na ověřování konfiguraci spojení.