Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade staršieho PC

Zdravíčko, mám otázočku ohladom upgrade-u môjho terajšieho pc:
GPU: NVIDIA GeForce 9800 GTX+ 512 mb
CPU: AMD Phentom II X2 560
MATIČNA: Gigabyte GA-880GM-UD2H socket AM3
RAM: Kingston PC3-10700 (667MHz) 2x 2gb DDR3
ZDROJ: 400 W Seasonic

Chcel by som do toho dokúpiť toto, či by to pasovalo:
https://www.alza.sk/nakupni-seznamy.htm?sharelist= 756B6A696D69687F0
+ v budúcnu dokúpiť nVidia GTX 1050Ti od EVGA
Ďakujem

EDIT: A ako by sa to dalo všetko kúpiť na splátky

- UPgrade není u starších sestav velmi jednoduché a ve většine případech zbytečné, kde polovina osazeni je již pozáruce.
- Co bych vám ale doporučil, je 'ZDARMA' u vašeho Phenom II 560, ktery je Dual-Core (Core x2) pomocí BIOS odemknou 2 core navíc, kde místo 'Dual-Core' budete mít Quad-Core (x4 Core).
(Zkratka z Phenom X2 550 budete mít Phenom X4 B50 , coz je docla zajimavé jelikož dosáhnete několika % lešího výkonu zdarma bez potřeby UPGRD)

Jak ho mohu odemknout (Unlock) ? VIDEO NAVOD : watch
Herni benchmark : watch ( +- 15 FPS navíc, v některých případech až 20/25 FPS)