Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno mkvtoolnix

Dobrý deň mám nainštalovaný mkvtoolnix verziu 13 dnes som chcel upgradovať na verziu 14 ale počas inštalácie mi vyskočilo viď.obr.Mám to chápať že ten súbor kde je uložený mkvtoolnix C-program files x86 som nejak v minulosti vymazal preto mi nemá čo otvoriť

Bud:
- stahni si normalni instalacku a instaluj jako spravce
- nebo spust ten MkvToolnix jako spravce a pak udelej z nej ten upgrade
Ukonci se sam, neni treba ukoncovat..

edit: podle te cesty (Program files x86) tam mas 64bit verzi Windows.
Tak si stahni taky 64 bit verzi MkvToolnix...