Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem názor na pc zostavu

D.deň
chcel by som vás poprosiť o názor na pc zostavu:

Doska: msi b350 artic mortar
Procesor: amd ryzen 3 1300x
Ram: Kingston 2x4gb (8gb)
Hdd: Wd 1TB blue
Ssd: adata su700ssd 120gb
Graficka karta: xfx radeon rx 550 4gb gddr5
Skrinka: evolveo ray 4
Zdroj: evga 600W

Poprosim nazor na zostavu ako aj na kompatibilitu komponentov.
ak si myslite že by šlo niečo vylepšiť napíšte váš návrh na upgrade ale prosim nezvišujte moc cenu.
Ďakujem

Neuvádíš přesné označení. Kingston 2x4gb (8gb) nikomu nic neřekne. Hlavně to musí být DDR4 a pod 2400MHz nechoď. Deska ok, hdd taky, SSD bych bral jiný, nejlépe Samsung nebo Kingstone a o třídu větší kapacitu. Grafiku minimálně RX 560.
Case hrůza, vezmi raději Zalman Z1 NEO a zdroj ti bude stačit Seasonic 430W.