Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem funkce a nastavení tlačítka home na smasung galaxy s6

Ahoj, prosím potřeboval bych poradit. Na samsungu galaxy s6 nám blblo tlačítko home. Někdy se stalo, že se muselo zmáčknout několikrát, než se rozsvítil displej, někdy se k tomu poté začaly zapínat různé aplikace. Mobil je v záruce, odnesli jsme ho do servisu. Vyměnili tlačítko home, systémovou desku, elektronický modul usb a přehráli software na verzi 7.0 . Sice se už různé aplikace sami nezapínají, ale tlačítko pořád musíme zmáčknout někdy někdy 2x, někdy 3x než se mobil rozsvítí. Potřebuji prosím poradit, kde a jak...nebo pod jakou kolonkou najdeme kde je třeba nastavení tlačítka, napadlo mi, jestli třeba není někde zapnuto, ......třeba citlivost, nebo tak nějak. Nebo to máme dát do servisu znovu? Mobil je ještě cca 2 měsíce v záruce. Prosím vysvětlit polopaticky, moc děkuji za pomoc a ochotu. M

Jednoduché stlačenie znamená prebudenie a návrat na domácu obrazovku. Dvojité stlačenie spúšťa fotoaparát (dá sa vypnúť). A trojité ako jediné sa dá nastaviť.

Ešte malý postreh. To tlačidlo má pod sebou asi dve mikrotlačítka, z ktorých to na pravej strane prebúdza mobil. Neviem či je to chyba alebo vlastnosť.