Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem má svchost.exe něco společného s aktualizacema WXP Home?

Ahoj. Nainstaloval jsem si firewall Comodo a chci se zeptat, jestli když zakážu svchost.exe (když na mě vyskočí ta tabulka), tak jestli to nemá něco společnýho s aktualizacema Windowsu (automatické aktualizace)? Jestli se mi i přes to zjistí? A taky se chci zeptat, když jsem na internetu z účtu s omez oprávněním a pak se odhlásím a přihlásím ke správci pc, tak jestli se mi popřípadě stáhnot ty W aktualizace nebo jestli se zjišťujou jen po startu pc?

Njn co nadělám. Napadlo mě, že bych si ty aktualizace Windowsu stahoval ručně. Potom bych věděl, že ten svchost.exe, co na mě vyběhne při připojování se na Microsoftí web je ten na ty aktualizace a tak bych tím minimalizoval nebezpečí ne?