Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak převést soubory R00 ?

Zdarec, mám v počítači programy , které mi ale píšou že je každý jíný : R00 ,R01 , R02 atd... Nevíte jak ty to soubory převést do klasického formátu? Díky za odpověd.

V jedné složce je *.rar, *.r00, *.r01…
Třeba to *.rar otevřít ve WinRAR, chytit ten soubor uvnitř myší a někam přetáhnout.
Nebo na tan *.rar kliknout pravám tlačítkem a zvolit "Extract files…"
Nebo je rozbalit v Total Commanderu, 7zip, WinZip…
Ale nevím, co to je klasický formát.