Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak převést video z MOV na WMV?

potreboval bych nejaky program abych si moch prevest video z formatu MOV na format na normalni format WMV.
ja sem totiz tocil fotoaparate a nevedel sem ze to pak nepude dat do windovs movie makeru dekuju za radu

Změna předmětu, původně: videa (karel)

ahojky, před nedávnem sem tadyk řešila ten samý problém s videem z digitálu. Místní odborníci mě poradili překonvertování videa v pogramu RAD Video Tools (je to tak lehký že jsem to zvádla i já za pomocí navodu je to free verze) po uspěšném překonvertování mi nastal druhy problém. chyběli mě kodeky k přehrání obrazu zvuk jel ale obraz ne :))) no sranda ale to sem nepatří.... jo a konvertuj z MOV do AVI nebo MVI formatu :)) na WMV to nee. posilam odkazy snad trochu pomůžou ... pax kačka

odkaz kde se dá stáhnout:

http://www.programs.wz.cz/clanky/konverze_MOV_2_AVI .htm

tady je krok za krokem vysvetleno jak to převést "z toho návodu sem to pochopila i já heč heč" :))

jnp.zive.cz