Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč se budou jmenovat příští Windows Vienna a jak ty další?

Vím že Blackcomb je podle kopce Blackcomb(Longhorn se jmenoval bar, kam chodí programátoři a kopec Whistler byl původní název pro XP (aspoň myslím:-D). Kde se ale vzal název Vienna? A nevíte jak se bude jmenovat další verze po Blackcomb resp. Vienna nebo o ní nemáte žádné informace?
Změna kategorie, původně: Operační systémy (Kurt)

chybí ti tam odpověď "Microsft je firma a na takové blbosti city neplýtvám"

A vzrušovat se nad kódovými názvy, to je snad ještě větší úchylka, než vzrušovat se nad novými a "úžasnými" Windows Vista.

FYI: MS dává Windowsům pro uživatele v poslední době kódová jména podle měst, serverům zase podle tuším hor (?) - nějak to neřeším.