Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook (jakou znacku)

Prosím Vas jaky znacku notebooku by jste mi doporucili zakoupit.
Cena by se mela pohybovat kolem 35000,- bez DPH.
Predevsim preferuji vydrz baterie.
Notebook bude urcen na cestovani,kancelarskou praci(prace s grafikou)
Dekuji

Změna předmětu, původně: notebook (LaKr) (Kráťa)

IBM Thinkpad R60 je vyborna volba. O rok si tiez idem kupit IBM R60ku. jasna volba kvality skuste si na nete pohladat nejake recenzie o IBM notebookoch. staci prvych 10 viet a pochopite.

ale nepomylit si s notebookmi rady Lenovo, to uz nie su Thinkpady.

pekny den.

edit//este by som sem hodil link na podobnu temu

link na IBM TP R60 s vydrzou 5,2 hodin

link na IBM TP Z61e s vydrzou 5,6 hodin

takisto aj clanok na cdr.cz zaoberajuci sa vyberom notebookov podla vasich poziadaviek.

Jsem zvedavej, kde za rok koupis IBM R60, kdyz uz je par let dela jen Lenovo - ostatne i ten prvni odkaz je na notebook Lenovo...

Puvodnimu tazateli - U me by asi vyhral nekterej z Thinkpadu, mam s nima celkem dobry zkusenosti. Nevim, jestli kvalita s prechodem k Lenovu zustala, ale asi bych to risknul. Vybral bych si podle pozadovanych parametru, treba ta R60 vypada slusne. Pouvazoval bych i nad radou Thinkpad T (titan misto plastu), protoze se k notebookum chovam dost hovadsky - zas na druhou stranu moje R31 vydrzela peknych par let, nez zacala praskat, takze i plast v provedeni Thinkpadu neni spatnej...